Ponuka

DjEcstasy s.r.o.

Svadby


Ponúkame kompletné zabezpečenie vašej svadby s možnou vopred dohodnutou konzultáciou. Zabezpečujeme špičkové ozvučenie. V zálohe máme široký repertoár muziky, taktiež dokážeme splniť požiadavky tancujúcich. V prípade záujmu vieme zabezpečiť živú hudbu. Nasledovne sa postaráme o osvetlenie a v špeciálnej ponuke máme aj profesionálneho kamerana a fotografa.

Stužkové slávnosti


Samozrejme, že k našej ponuke neodmysliteľne patria stužkové slávnosti, ktoré sú komplet zabezpečené od dj-a, kde ponúkame dlhoročné skúsenosti, pestrý repertoár muziky, kde s radosťou hráme aj na želanie, s určitosťou aj živú hudbu. Zabezpečujeme osveltenie sály s tou najmodernejšou technikou. V špeciálnej ponuke je tiež kameraman a fotograf na profesiolnálnej úrovni, samozrejme aj natáčanie únosu triednej knihy! Tiež sú v špeciálnej ponuke aj všetky potrebné reklamné predmety - tričká, poháre, stužky ap. V prípade záujmu je možná konzultácia so študentmi alebo profesorom.

Plesy


Plesy sú rovnako ako ostatné eventy našou špecialitou. K ponuke patrí neodmysliteľne ozvučenie so skúseným djom, ktorý sa hudbe venuje na profesionálnej úrovni vyše 10 rokov! Zabezpečiť vieme živú hudbu, ktorá sa špecializuje najmä na tradičnú muziku. Radi vyhovieme aj konkrétnym požiadavkám, poprípade zahráme na želanie pre tancujúcich. Osvetlenie k plesu nesmie chýbať, dokážeme navodiť skvelú atmosféru. A nakoniec máme v ponuke tiež profesioálneho fotografa a kameramana. Konzultácie sú v prípade záujmu samozrejmosťou.

Kongresy


Skúsenosti naberáme aj v oblasti kongresov, kde sa venujeme ozvučovaniu s tou najmodernejšou zvukovou technikou. Konkrétne ide o ozvučovanie kongresov, prednášok, rôznych školení a podobných eventov. Máme praktické skúsenosti s rôznymi známymi menami firiem, ktoré nám dlhodobo dôverujú.

Oslavy


K dispozícii máme aj hranie osláv rôzneho druhu. Je len na vás, čo si vyberiete. V ponuke je samozrejme osvetlenie a ozvučenie, taktiež v prípade záujmu živá hudba a špeciálne profesionálny fotograf alebo kameraman.